44891831 (021)

1031226 (0912)

تاریخچه و فعالیت های داروک

آموزشگاه موسیقی داروک فعالیت رسمی خود را در حوزه آموزش تخصصی موسیقی و برگزاری دوره های مختلف مرتبط با آن از سال 1380 آغاز نموده است.برگزاری دوره های اموزش تخصصی ساز های ایرانی و غربی,دوره های آواز تخصصی در سبک های پاپ,سنتی و کلاسیک ,دوره های گروه نوازی,برگزاری دوره های آهنگسازی ,دوره های موسیقی کودکان,دوره های تئوری موسیقی و ریتم و حرکات موزون از جمله دوره های آموزشی است که در آموزشگاه موسیقی داروک در تمامی این سال ها به صورت حرفه ای و تخصصی برگزار شده است.

داروک


خدمات آموزشی

آموزشگاه موسیقی داروک با سال ها تجربه در برگزاری دوره های تخصصی موسیقی همراه شماست.مهم ترین دوره های موسیقی که در آموزشگاه موسیقی داروک برگزار می شود,دوره های آموزش انواع سازهای ایرانی و غربی است.علاوه بر آموزش ساز, دوره های آموزش آواز تخصصی نیز در آموزشگاه موسیقی داروک برگزار می شود. برگزاری دوره های گروه نوازی, دوره های موسیقی کودک آموزش سلفژ و هارمونی,آموزش ریتم و حرکات موزون از دیگر خدمات و فعالیت های آموزش موسیقی آموزشگاه موسیقی داروک است.

داروک


آموزش ساز

ساز در لغت به معنای آلت موسیقی است. آموزش ساز ها در سیستم آموزش هنر موسیقی کشور ما در دو گروه سازهای ایرانی و ساز های غربی جای می گیرند. معمولا تمامی ساز ها در حوزه آموزش ساز با چهار روش از خود تولید صدا می کنند: 1/دمیدن(سازهای بادی) 2/زخمه زدن(سازهای زهی) 3/ضربه زدن و کوبیدن(سازهای ضربی یا کوبه ای) 4/نواختن ساز های کلاویه ای یا کلید دار آموزش ساز در تمامی دوره های ساز غربی و ساز ایرانی در ایران قدمت فراوانی دارد.

داروک